שאלות ותשובות על בחירת כוננית מדפים לספרים

כל מי שמעוניין להסב לביתו כוננית ספרים בעלת מראה מיוחד, זקוק לקריאת מקבץ השאלות והתשובות שלפניכם. השאלות נשאלו על ידי מיטב הדיירים שהיו מצויים לפני הכנסת ריהוט חדש לבית. הדיירים שקנו אותם לפניכם יהיו מקורות המידע האמינים ביותר שלכם. אנו אספנו את השאלות הכי משמעותיות והשבנו עליהן לטובת כולכם.

לצפייה בקטלוג כונניות ושידות מעוצבות לחץ כאן

האם גודל המדפים צריך להיות אחיד?

לא. היהפך הוא הנכון. בעבר, כוננית מדפים הייתה מנוסחת עם עיצוב אחיד לכל מדף בכל קומה. על אף כי גם כיום אנו משווקים כונניות כאלו, בעלות 5 קומות בממוצע, העבודות האטרקטיביות והמעוצבות ביותר שלנו מכילות דווקא כונניות עם מדפים בגדלים שונים, בהם ניתן לאחסן מוצרים נוספים פרט לספרים. למשל, בחלקים הסגורים עם דלתות ארון מאחסנים ספרים ובחלק הפתוח והבולט ביותר מאחסנים עציץ נוי. בדרך זו אתם גם תורמים לעיבוי עיצוב הבית במהירות וגם מסבים לעצמכם כוננית מדפים משובחת.

לצפייה בקטלוג כוננית ספרים לחץ כאן

האם זה צריך להיות רהיט מפוסל מן המוכן כמו בנגריות, או רהיט להרכבה?

אנו סבורים כי רצוי שזה יהיה רהיט להרכבה משני טעמים: זה גם חוסך לכם המון הוצאות (רהיט מנגד מומחה יעלה לכם הרבה יותר) וגם מסב לכם גמישות יתרה במוצר. אם יום אחד תבקשו לפרק ספריות מעוצבות, מדף כלשהו, עם כוננית שמרכיבים לבד תוכלו לעשות זאת. לעומת זאת עם כונניות של נגרים אומנים שפיסלו הכל אחיד לא תוכלו, ותישארו עם עודף או חוסר מדפים קבוע.

האם יש חשיבות לחומר הייצור? גמיש? עץ?

לא. כל הכונניות שבקטלוג מתאימות לכל מיני מטרות, גם אחסון ספרים וגם אחסון נעליים או אייטמים אחרים. מה שכן חשוב לדעת הוא שכוננית ספרים בדרך כלל תכיל מדפים יותר נמוכים בכל קומה, וכוננית שהיא כמו מזנון המיועדת להצבת ציוד כבד תהיה עם מדפים גבוהים או בגבהים משתנים בהתקן אחד.

האם יש חשיבות לעיצוב הכוננית בהשוואה לעיצוב הבית?

כן, בצבע וביחסי הגדלים. בצבע, השתדלו לבחור כוננית מדפים אשר זהה למרקם השולט בחדר, ובגודל המדף השתדלו לקבוע על פי 2 דברים: אם זו כוננית ספרים העדיפו מדפים קטנים. כמו כן, אם זו כוננית לחדר קטן, העדיפו מדפים קטנים גם כן כדי לא למשול יותר מדי תשומת לב לתאים הגדולים.

מאמרים נוספים

שולחנות כתיבה

שולחנות כתיבה הם לעתים קרובות נקודת המוקד של משרד. הם יכולים להיות סמל למעמד, או דרך לבטא את האישיות וסגנון העבודה של אדם על מנת

קרא עוד >

קולבים לבגדים

קולבים לבגדים- קולבים מעוצבים לבגדים במגוון דגמים מחזירים את הסדר לבית ולמשרד עם הקולבים המעוצבים של דמיר! דמיר מציעה לכם מבחר קולבים לתלייה או קולבים עומדים בעיצוב ייחודי

קרא עוד >

מתלים לבגדים

מתלים לבגדים – מתלה מעילים, מתלה מגבות ועוד מתלים לבגדים – פתרונות ניידים, פשוטים ויעילים! כל אחד מאיתנו חווה לפחות פעם אחת את הסיטואציה הבאה:

קרא עוד >

משלוח חינם

בקנייה מעל 400 ש"ח

החזר כספי

במידה ולא תיהיו מרוצים מהמוצר

חיסכון לכיס

מוצרים איכותיים במחירים שפויים

יחס אישי

כאן בשבילכם לכל שאלה

בנייה קלה

כל המוצרים מגיעים עם הסבר נוח

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.
Call Now Button