תחום הרהיטים להרכבה עצמית הולך ומתרחב

מרכיבים וחוסכים

כפי שמקובל להניח – בדרך כלל, אכן ישנו חיסכון לא מבוטל שנלווה לרכישת ריהוט להרכבה עצמית (“עשה זאת בעצמך”). חשוב להדגיש כי כל מקרה לגופו. בטרם ביצוע הרכישה, יש לערוך סקר שוק מסודר ולבדוק האם אכן משתלם יותר לרכוש מוצר כלשהו, זאת תוך התחשבות במחירו של המוצר אך לא פחות, באיכותו ובאורך חייו.

מבלי להפחית מחשיבות מחיר המוצר, חשוב לציין שהסיבות לביקוש הרב לריהוט להרכבה עצמית הינם רבות ומגוונות, הרבה מעבר לשיקול הכלכלי. סיבות אלה, יש בהן כדי להצדיק בחירת ריהוט להרכבה עצמית, זאת אף במקרים בהם הפערים במחיר אינם כה משמעותיים לצרכן.

סיבות מגוונות להרכבה – הרבה מעבר לכסף

אחת הסיבות העיקריות לבחירת צרכנים רבים דווקא ברהיטים להרכבה עצמית (על-פני רהיטים שמגיעים מורכבים), הינה תחושת האתגר והלימוד שמקבל הצרכן בתהליך ההרכבה עצמו. אצל בני נוער, היכולת להתמודד בהצלחה עם אתגר ההרכבה של רהיטים שונים מביאה עימה ערך מוסף מיוחד, כאשר היא משפרת את הביטחון העצמי ומהווה עוגן נוסף בדרך לצלוח התמודדויות אחרות בהמשך חייהם.

בנוסף לכישורים שמפתח הצרכן, ישנו יתרון משמעותי נוסף לתהליך ההרכבה העצמית – מעורבות אישית ואף רגשית ביצירת הרהיט. הצרכן לא רק לומד דברים חדשים ושימושיים אלא יוצר, בפועל, מוצר חדש. כמה מאיתנו באמת יכולים להתגאות בכך שבנינו או יצרנו מוצר ממש מתחילתו ועד סופו? בדרך כלל, במהלך העבודה היום-יומית שלנו, לרובנו אין הזדמנויות רבות לעשות זאת …

לא לוותר על הכיף שבחוויה

לא פחות חשוב מהסיבות שלעיל, אחד המניעים לבחירת החוויה של ריהוט להרכבה עצמית היא פשוט – החוויה עצמה. אין סיבה להיכנס לפאניקה מהמחשבה על הרכבת הרהיטים. כבר עכשיו נסכים שהתהליך לא תמיד יהיה מושלם. לפעמים הצרכן ייתקל במחסום שיצטרך להתגבר עליו, לפעמים יעשה טעות וייאלץ לחזור לנקודת המוצא, אך עם גישה נכונה ורצון ללמוד – החוויה היא כמעט תמיד מהנה! יחד עם כל המשפחה, מומלץ לפתוח אריזה של רהיט להרכבה עצמית, ותוך כדי שיתוף פעולה וסיעור מוחות בתהליך ההרכבה, להעביר ערב של בכיף.

מאמרים נוספים

שולחנות כתיבה

שולחנות כתיבה הם לעתים קרובות נקודת המוקד של משרד. הם יכולים להיות סמל למעמד, או דרך לבטא את האישיות וסגנון העבודה של אדם על מנת

קרא עוד >

קולבים לבגדים

קולבים לבגדים- קולבים מעוצבים לבגדים במגוון דגמים מחזירים את הסדר לבית ולמשרד עם הקולבים המעוצבים של דמיר! דמיר מציעה לכם מבחר קולבים לתלייה או קולבים עומדים בעיצוב ייחודי

קרא עוד >

מתלים לבגדים

מתלים לבגדים – מתלה מעילים, מתלה מגבות ועוד מתלים לבגדים – פתרונות ניידים, פשוטים ויעילים! כל אחד מאיתנו חווה לפחות פעם אחת את הסיטואציה הבאה:

קרא עוד >

משלוח חינם

בקנייה מעל 400 ש"ח

החזר כספי

במידה ולא תיהיו מרוצים מהמוצר

חיסכון לכיס

מוצרים איכותיים במחירים שפויים

יחס אישי

כאן בשבילכם לכל שאלה

בנייה קלה

כל המוצרים מגיעים עם הסבר נוח

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.
Call Now Button