קולבים לבגדים

קולבים לבגדים- קולבים מעוצבים לבגדים במגוון דגמים

מחזירים את הסדר לבית ולמשרד עם הקולבים המעוצבים של דמיר!

דמיר מציעה לכם מבחר קולבים לתלייה או קולבים עומדים בעיצוב ייחודי ובאיכות גבוהה, במחירים ללא תחרות. כאן תמצאו רהיטים יציבים ונוחים לשימוש. קולב לבגדים / מתקן לתליית בגדים / מתלה בגדים עומד, מגבות, כובעים ועוד. קולבים עומדים של דמיר ניתנים להרכבה עצמית קלה ופשוטה ומשמשים פתרונות אחסון נהדרים.

אמנם בגדינו אמורים להיות עלינו, בכביסה או בארון הבגדים אך המציאות היא שונה. פעמים רבות אנו רוצים להכין לנו או לילדינו בגדים ליום המחרת ומניחים אותם על הספה או כיסא פנוי. קולבים עומדים או מתלה בגדים עומד הוא הפתרון המצויין לכך. מניחים את הבגדים על קולב עומד בחדר השינה או בחדר הילדים וניתן להתכונן ליום המחרת בצורה מסודרת. גם בגדים הנלבשים פעם נוספת כמו סוודר או מכנסיים ניתן להניח על גבי מתלה בגדים עומד או קולבים לבגדים עד לפעם הבאה בה נלבש אותם. קולבים לבגדים משמשים פתרון אחסון וישמרו על סדר בחדר השינה או הילדים.

קולבים לחדר האמבטיה

מגבות צריכות מקום רב על מנת להתאוורר היטב. קולב עומד של דמיר אינו תופס מקום רב, ניתן להניחו בפינת חדר האמבטיה והוא משמש לתליית המגבות. לכל מגבת ישנו די מקום בכדי להתאוורר על כל מתקן לתליית בגדים שאנו משווקים, ולהמתין לכם למקלחת הבאה.

קולבים לעונת החורף

בעונת החורף אנו לבושים שכבות רבות יותר, כלומר- זקוקים לבגדים רבים יותר: מעילים, עליוניות, כובעים, צעיפים- כל אלה זקוקים למקום. קולבים לבגדים שמשווקת חברת דמיר הם נוחים, קלים, יש בהם די מקום על מנת שיהיה ניתן לתלות עליהם מספר מעילים. הניחו קולב עומד בכניסה, אפילו לעונת החורף בלבד, והכל יהיה נוח יותר ולא מסורבל. דמיר הינה יבואנית בלעדית של המוצרים באתר. ברשותנו מבחר קולבים לבגדים שישמשו לכם כפתרונות איכותיים לתליית בגדים ובמחירים ללא תחרות.

לבירורים בנושא רכישת קולבים לתליית בגדים, אנא מלאו את הטופס מטה ונשמח לחזור אליכם.

דמיר רהיטים מציעה לכם מגוון פתרונות נוספים לאחסון ותליית בגדים, ע”י מתלים לבגדים בעיצובים שונים.

מאמרים נוספים

שולחנות כתיבה

שולחנות כתיבה הם לעתים קרובות נקודת המוקד של משרד. הם יכולים להיות סמל למעמד, או דרך לבטא את האישיות וסגנון העבודה של אדם על מנת

קרא עוד >

קולבים לבגדים

קולבים לבגדים- קולבים מעוצבים לבגדים במגוון דגמים מחזירים את הסדר לבית ולמשרד עם הקולבים המעוצבים של דמיר! דמיר מציעה לכם מבחר קולבים לתלייה או קולבים עומדים בעיצוב ייחודי

קרא עוד >

מתלים לבגדים

מתלים לבגדים – מתלה מעילים, מתלה מגבות ועוד מתלים לבגדים – פתרונות ניידים, פשוטים ויעילים! כל אחד מאיתנו חווה לפחות פעם אחת את הסיטואציה הבאה:

קרא עוד >

משלוח חינם

בקנייה מעל 400 ש"ח

החזר כספי

במידה ולא תיהיו מרוצים מהמוצר

חיסכון לכיס

מוצרים איכותיים במחירים שפויים

יחס אישי

כאן בשבילכם לכל שאלה

בנייה קלה

כל המוצרים מגיעים עם הסבר נוח

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.
Call Now Button